Produkcja

proces produkcyjny

Wytwarzanie betonu odbywa się w nowoczesnych węzłach betoniarskich sterowanych komputerowo.

 • odmierzanie komponentów

  To komputer wg zadanej receptury odmierza komponenty

 • partia produkcyjna w mieszalniku

  pojemność węzłów od 1 do 2,5 m³ gotowego zarobu, wydajność od 50 do 110 m³/godz.

 • wydruk z recepturą danej klasy betonu

  Potwierdza on dozowanie składników wg receptury danej klasy betonu, jak również jego objętość

 • PRZYGOTOWANIE DO TRANSPORTU

co nas wyróżnia

wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników

nowoczesny park maszynowy

pompy do betonu o różnych długościach od 24 do 47 m

szeroka i niezawodna flota samochodów

system podgrzewania składników betonu

możliwość produkcji podgrzanego betonu do temperatury wskazanej przez zamawiającego

własne laboratorium

certyfikaty jakości

Podstawową działalnością firmy Cemar jest produkcja betonu zwykłego i specjalistycznego oraz usługi jego dostarczenia i przepompowania na budowach.

Cemar produkuje i dostarcza: stabilizacje, beton dla budownictwa mieszkalnego, przemysłowego, drogowo-mostowego, betony lekkie, ciężkie, nawierzchniowe (lotniska i drogi), masywy (fundamenty pod wiatraki i kominy), oraz betony wysoce specjalistyczne np. dla Zakładów Azotowych Puławy i oczyszczalni ścieków, gdzie beton jest szczególnie narażony na agresję chemiczną i środowiskową.

Cemar produkuje również bloczki betonowe i beton z zastosowaniem innowacyjnej metody z użyciem mokrych popiołów.

Wszystkie materiały używane do produkcji posiadają stosowne atesty i deklaracje oraz poddawane są szczegółowej kontroli. W każdym oddziale zainstalowano wagi najazdowe, które posiadają certyfikaty wydane przez Urząd Miar. Priorytetem dla wszystkich wytwórni jest wyprodukowanie betonu o najwyższych parametrach technicznych i wytrzymałościowych, spełniające obowiązujące normy. W tym celu wprowadzona została „Zakładowa Kontrola Produkcji” (ZKP), która zostanie potwierdzona certyfikatem jeszcze w tym roku, zgodnie z najnowszymi przepisami.

Cemar stawia na jakość. W tym celu stworzył własne laboratorium. Współpracuje również z laboratoriami zewnętrznymi takich firm jak: „CHRYSO”, „CEMEX”, które przygotowują receptury oraz wykonują specjalistyczne badania próbek betonowych na ściskanie, mrozoodporność, nasiąkliwość, wodoszczelność i agresję chemiczną.

Klienci Cemaru po uprzednim zgłoszeniu mogą otrzymać bezpłatnie wyniki badań, świadectwa jakości i deklaracje zgodności wyprodukowanego dla nich betonu. Te wszystkie czynniki sprawiają, iż Cemar jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i stworzyć beton o każdych parametrach technicznych.

CEMAR -
 • dobry beton !!!
 • dobra jakość !!!
 • w trosce o środowisko !!!