O Firmie

0
lat działalności
0
certyfikowane oddziały
0
pracowników
0
m³ betonu - wydajność/rok

Cemar to przedsiębiorstwo betoniarskie, które na rynku funkcjonuje od 1998 roku. Pierwszy oddział powstał w miejscowości Ryki, następne zaś w Puławach, Opolu Lubelskim i Łukowie. Wielkość produkcji, zasobność parku maszynowego, szeroki wybór produktów i usług oraz blisko 20-letnie doświadczenie sprawiają, iż przedsiębiorstwo Cemar jest niekwestionowanym liderem branży na Lubelszczyźnie.

Cemar posiada prestiżowe wyróżnienie Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego „Dobry Beton”. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom z branży, które przejdą pomyślnie wielostopniową procedurę weryfikacyjną i posiadają legalizację wag, certyfikowaną przez Urząd Miar. Oprócz Cemaru, w województwie lubelskim, jest jeszcze tylko 4 producentów betonu spełniających te wymagania i mogących poszczycić się tym wyróżnieniem.

Lata doświadczeń oraz rzesze zadowolonych konsumentów i wykonawców pozwoliły przedsiębiorstwu rozwinąć się do obecnego etapu. Decydując się na współpracę z firmą Cemar mają Państwo pewność, że otrzymają produkt i usługę najwyższej jakości.

CEMAR -
  • dobry beton !!!
  • dobra jakość !!!
  • w trosce o środowisko !!!

odpowiedzialność społeczna

CEMAR od lat angażuje się w inicjatywy społeczne. Sponsorujemy imprezy sportowe i kulturalne.  Współfinansujemy klub sportowy MKS RUCH Ryki. Jednym z kluczowych obszarów działania jest wspieranie edukacji. Dlatego też finansujemy uczniom nagrody i organizujemy dla nich wyjazdy na zawody sportowe. Wspomagamy również okoliczne szkoły w zakup pomocy naukowych oraz materiały budowlane (m.in. szkoła w Dąbi Starej).

Z ŻYCIA FIRMY

2019

uruchomienie drugiego węzła w Opolu Lubelskim

Data: 4 kwartał 2019
W 4 kwartale został uruchomiony w Opolu Lubelskim drugi węzeł do produkcji betonu. Obecnie oddział opolski jest w stanie (na obu węzłach) wyprodukować 100m3 betonu na godzinę. Również w tym okresie rozpoczęła się współpraca z firmą ALDESA przy budowie odcinka S19 w okolicy Kraśnika, gdzie różnej klasy betony dostarczane są właśnie z Opola Lubelskiego. Większa wydajność produkcji betonu stworzyła nowe możliwości, dlatego rozpoczęto wytwarzanie bloków betonowych, o wymiarach 180, 120 i 60 x 60×60 cm.

2018

powstanie automatycznej linii do produkcji bloczków betonowych

Data: przełom 3 i 4 kwartału 2018
Na przełomie 3 i 4 kwartału 2018r. powstała w oddziale puławski automatyczna linia do produkcji bloczków betonowych. Projekt dofinansowany jest z Funduszy Europejskich. Obecnie linia jest w stanie wyprodukować nawet 10 000 szt. bloczków przez 8 godzin. Dzięki tej inwestycji powstały dodatkowe miejsca pracy, a firma rozszerzyła swój ”wachlarz” usług.

20 lecie firmy CEMAR

Data: 9.02.2018

9 lutego 2018 roku o godz.18 w Stężycy – „Wyspa Wisła”, odbył się jubileusz 20 lecia istnienia firmy CEMAR. Wydarzenie zostało zorganizowane dla zatrudnionych pracowników wraz z osobami towarzyszącymi, na które przybyło ponad 100 osób. Przed wejściem na główną salę czekał na gości bufet z przekąskami.

Główne wydarzenie zapoczątkował pokaz laserowy, a bezpośrednio po nim film o firmie z chronologicznym rysem najważniejszych wydarzeń, podsumowującym dwudziestolecie istnienia CEMARU.

Następnie Prezes Paweł Ostrzyżek uroczyście powitał zaproszonych gości

Bezpośrednio po tym prowadzący zaczął przedstawiać kategorie, w których wyróżniano i wręczano na scenie honorowe statuetki poszczególnym pracownikom. Było też wyróżnienie, statuetka i symboliczne kwiaty z podziękowaniami od pracowników dla Prezesa.

Później była część taneczna przy akompaniamencie zespołu Cookies Band, a w przerwach zabawa kwizowa z pytaniami, gdzie rywalizowały między sobą poszczególne stoliki. Za najwięcej poprawnych odpowiedzi zwycięzcy otrzymali nagrody.

O północy pojawił się jubileuszowy tort, którego krojenie zapoczątkował gospodarz wydarzenia Prezes Paweł Ostrzyżek.

Po konsumpcji toru była kontynuacja wyśmienitej zabawy, która zakończyła się o „mocno” po północy.

2017

Cemar sponsorem „RYKOWISKO LIVE 2017``

Data: 1.7.2017
Jako firma zaangażowana w kulturę dumnie wspieraliśmy VI Ogólnopolski Przegląd Kapel Rockowych „RYKOWISKO LIVE 2017”.

Cemar sponsorem festynu „Manufaktura smaków”

Data: 25.6.2017
W Opolu Lubelskim odbył się coroczny festyn pod hasłem „Manufaktura smaków”. Cemar był jednym ze sponsorów. Przy tej okazji rozstawione zostało stoisko firmowe z materiałami informacyjnymi i gadżetami, jak również zaprezentowana była „flagowa” pompa o zasięgu 47m.

Uroczyste otwarcie ``Zakładu produkcji betonu`` w Łukowie

Data: 21.4.2017
Uroczyste otwarcie „Zakładu produkcji betonu” w Łukowie odbyło się 21.04.2017r. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych. W nowym oddziale łukowskim pracuje 9 osób, w tym 7 z Łukowa i okolic, a niedługo zatrudnionych będzie jeszcze 4 nowych pracowników do wytwórni betonu. W niedalekiej przyszłości Cemar planuje uruchomić w Łukowie produkcję prefabrykatów betonowych (bloczki, belki, płyty), tworząc następne miejsca pracy.

XIV GALA FINAŁOWA KAMPANII ZNAKU JAKOŚCI SPBT DOBRY BETON

Data: 20.4.2017
Pod koniec kwietnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się w XIV Gala Finałowa Kampanii Znaku Jakości SPBT DOBRY BETON. Firmę CEMAR reprezentował Wiceprezes Marcin Filipek. Odebrał on Certyfikat, którym firma będzie mogła się posługiwać przez 4 kolejne lata.

2016

SZKOLENIE „WYLEWANIE I PIELĘGNACJA BETONU W WARUNKACH UJEMNYCH TEMPERATUR”

Data: 5.11.2016
Lokalizacja: Parchatka k. Puław
Firma CEMAR (producent betonów zwykłych i specjalistycznych) wspólnie z firmą CHRYSO (producentem domieszek do betonów) zorganizowała szkolenie w Parchatce koło Puław na temat: „Wylewanie i pielęgnacja betonu w warunkach ujemnych temperatur”. Uczestnikami szkolenia było 40 zaproszonych właścicieli firm, którzy na co dzień zajmują się wykonywaniem prac budowlanych). Z relacji uczestników po szkoleniu wynika, że zarówno zawartość merytoryczna jak i sposób prowadzenia przez prelegentów została oceniona bardzo wysoko.

zaufali nam

certyfikaty

CERTYFIKATY ZGODNOŚCI ZKP

Oddział
Puławy
Oddział
Ryki
Oddział
Opole Lubelskie
Oddział
Łuków
Oddział Puławy
Oddział
Ryki
Oddział
Opole Lubelskie
Oddział
Łuków