O Firmie

0
lat działalności
0
oddziały
0
pracowników
0
m³ betonu - wydajność/rok

Cemar to przedsiębiorstwo betoniarskie, które na rynku funkcjonuje od 1998 roku. Pierwszy oddział powstał w miejscowości Ryki, następne zaś w Puławach, Opolu Lubelskim i Łukowie. Wielkość produkcji, zasobność parku maszynowego, szeroki wybór produktów i usług oraz blisko 20-letnie doświadczenie sprawiają, iż przedsiębiorstwo Cemar jest niekwestionowanym liderem branży na Lubelszczyźnie.

Cemar posiada prestiżowe wyróżnienie Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego „Dobry Beton”. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom z branży, które przejdą pomyślnie wielostopniową procedurę weryfikacyjną i posiadają legalizację wag, certyfikowaną przez Urząd Miar. Oprócz Cemaru, w województwie lubelskim, jest jeszcze tylko 4 producentów betonu spełniających te wymagania i mogących poszczycić się tym wyróżnieniem.

Lata doświadczeń oraz rzesze zadowolonych konsumentów i wykonawców pozwoliły przedsiębiorstwu rozwinąć się do obecnego etapu. Decydując się na współpracę z firmą Cemar mają Państwo pewność, że otrzymają produkt i usługę najwyższej jakości.

CEMAR -
  • dobry beton !!!
  • dobra jakość !!!
  • w trosce o środowisko !!!

odpowiedzialność społeczna

CEMAR od lat angażuje się w inicjatywy społeczne. Sponsorujemy imprezy sportowe i kulturalne.  Współfinansujemy klub sportowy MKS RUCH Ryki. Jednym z kluczowych obszarów działania jest wspieranie edukacji. Dlatego też finansujemy uczniom nagrody i organizujemy dla nich wyjazdy na zawody sportowe. Wspomagamy również okoliczne szkoły w zakup pomocy naukowych oraz materiały budowlane (m.in. szkoła w Dąbi Starej).

Z ŻYCIA FIRMY

2018

powstanie automatycznej linii do produkcji bloczków betonowych

Data: przełom 3 i 4 kwartału 2018
Na przełomie 3 i 4 kwartału 2018r. powstała w oddziale puławski automatyczna linia do produkcji bloczków betonowych. Projekt dofinansowany jest z Funduszy Europejskich. Obecnie linia jest w stanie wyprodukować nawet 10 000 szt. bloczków przez 8 godzin. Dzięki tej inwestycji powstały dodatkowe miejsca pracy, a firma rozszerzyła swój ”wachlarz” usług.

20 lecie firmy CEMAR

Data: 9.02.2018

9 lutego 2018 roku o godz.18 w Stężycy – „Wyspa Wisła”, odbył się jubileusz 20 lecia istnienia firmy CEMAR. Wydarzenie zostało zorganizowane dla zatrudnionych pracowników wraz z osobami towarzyszącymi, na które przybyło ponad 100 osób. Przed wejściem na główną salę czekał na gości bufet z przekąskami.

Główne wydarzenie zapoczątkował pokaz laserowy, a bezpośrednio po nim film o firmie z chronologicznym rysem najważniejszych wydarzeń, podsumowującym dwudziestolecie istnienia CEMARU.

Następnie Prezes Paweł Ostrzyżek uroczyście powitał zaproszonych gości

Bezpośrednio po tym prowadzący zaczął przedstawiać kategorie, w których wyróżniano i wręczano na scenie honorowe statuetki poszczególnym pracownikom. Było też wyróżnienie, statuetka i symboliczne kwiaty z podziękowaniami od pracowników dla Prezesa.

Później była część taneczna przy akompaniamencie zespołu Cookies Band, a w przerwach zabawa kwizowa z pytaniami, gdzie rywalizowały między sobą poszczególne stoliki. Za najwięcej poprawnych odpowiedzi zwycięzcy otrzymali nagrody.

O północy pojawił się jubileuszowy tort, którego krojenie zapoczątkował gospodarz wydarzenia Prezes Paweł Ostrzyżek.

Po konsumpcji toru była kontynuacja wyśmienitej zabawy, która zakończyła się o „mocno” po północy.

2017

Cemar sponsorem „RYKOWISKO LIVE 2017``

Data: 1.7.2017
Jako firma zaangażowana w kulturę dumnie wspieraliśmy VI Ogólnopolski Przegląd Kapel Rockowych RYKOWISKO LIVE 2017”.

Cemar sponsorem festynu „Manufaktura smaków”

Data: 25.6.2017
W Opolu Lubelskim odbył się coroczny festyn pod hasłem „Manufaktura smaków”. Cemar był jednym ze sponsorów. Przy tej okazji rozstawione zostało stoisko firmowe z materiałami informacyjnymi i gadżetami, jak również zaprezentowana była „flagowa” pompa o zasięgu 47m.

Uroczyste otwarcie ``Zakładu produkcji betonu`` w Łukowie

Data: 21.4.2017
Uroczyste otwarcie “Zakładu produkcji betonu” w Łukowie odbyło się 21.04.2017r. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych. W nowym oddziale łukowskim pracuje 9 osób, w tym 7 z Łukowa i okolic, a niedługo zatrudnionych będzie jeszcze 4 nowych pracowników do wytwórni betonu. W niedalekiej przyszłości Cemar planuje uruchomić w Łukowie produkcję prefabrykatów betonowych (bloczki, belki, płyty), tworząc następne miejsca pracy.

XIV GALA FINAŁOWA KAMPANII ZNAKU JAKOŚCI SPBT DOBRY BETON

Data: 20.4.2017
Pod koniec kwietnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się w XIV Gala Finałowa Kampanii Znaku Jakości SPBT DOBRY BETON. Firmę CEMAR reprezentował Wiceprezes Marcin Filipek. Odebrał on Certyfikat, którym firma będzie mogła się posługiwać przez 4 kolejne lata.

2016

SZKOLENIE „WYLEWANIE I PIELĘGNACJA BETONU W WARUNKACH UJEMNYCH TEMPERATUR”

Data: 5.11.2016
Lokalizacja: Parchatka k. Puław
Firma CEMAR (producent betonów zwykłych i specjalistycznych) wspólnie z firmą CHRYSO (producentem domieszek do betonów) zorganizowała szkolenie w Parchatce koło Puław na temat: „Wylewanie i pielęgnacja betonu w warunkach ujemnych temperatur”. Uczestnikami szkolenia było 40 zaproszonych właścicieli firm, którzy na co dzień zajmują się wykonywaniem prac budowlanych). Z relacji uczestników po szkoleniu wynika, że zarówno zawartość merytoryczna jak i sposób prowadzenia przez prelegentów została oceniona bardzo wysoko.

 

zaufali nam

certyfikaty

+ Odział Puławy
+ Odział Ryki
+ Oddział Opole Lubelskie
+ Oddział Łuków